На Хмельниччині фермер вирощує 50 різновидів лілій

0 922

П’ятдесят різновидів лілій росте у фермера Романа Єфименка у селі Лисогірка, що на Хмельниччині. Присадибна ділянка фермера має 60 соток, де цьогоріч у нього виросло близько 40 тисяч лілій.

Колекціонер ретельно підбирав сорти, яким підходить подільський клімат. Так, впродовж 10 років, сформувалася нинішня колекція. Квіти періодично викопують та розсаджують, аби не звівся сорт.“При гарному догляді може вирости лілія-дерево”, – каже Роман Єфименко.

Минулоріч у фермера виросла двометрова лілія з 28 бутонами. Королева його саду – махрова лілія.

Догляд за ліліями не відрізняється особливими труднощами. Головне – часте, але дуже акуратне розпушування землі. Це для Лілій важливіше поливів. Втім, не можна надмірно пересушувати грунт. Крім того, Лілії значно пишніше цвітуть при регулярному удобренні грунту.

Догляд за ліліями в осінньо-зимовий період полягає в тому, щоб прикрити місце посадки цибулин захисним шаром з перегною і гілок.

Ну і головне, про що потрібно пам’ятати обов’язково: Азіатські Лілії значно легше переносять пересушування грунту і спеку, ніж Східні гібриди. Останні більш вибагливі до умов вирощування.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією podillyanews 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!