На Хмельниччині з’явилася “Молочна імперія”

0 1 147

Днями на Хмельниччині відкрилася нова сімейна ферма “Молочна імперія”. Уже тривалий час її господарі – Валерій та Євгенія Волицькі займаються рослинництвом і тваринництвом: утримують та обробляють 13 га землі.

Рішення відкрити власну ферму Волицькі приймали виважено, і лише після того як побачили на власні очі, як організована й працює сімейна молочна ферма.

Подружжя Волицьких перейняло досвід у родини Никончуків з Рівненщини – на фермі “Відродження”, що у с. Стара Мощаниця Здолбунівського району. Фермерка Наталія Никончук із властивими їй комунікабельністю та шармом розповіла групі майбутніх фермерів про власну ферму, про те, як вона відкрила її у 2017 році за сприяння рівненського бізнесу – компанії “Укрмілкінвест” і кластеру “Натуральне молоко”. Про всі вагання і психологічні бар’єри, про підтримку родини, односельців та інших фермерів. І про можливості, які відкрилися для неї разом з фермерством.

Після екскурсії на ферму Никончуків Волицькі ухвалили спільне рішення: заснувати свою ферму на 20 корів – і втілили його.

Ферму назвали “Молочна імперія”, адже вже незабаром планують створювати цілий кооператив. Зараз на фермі є 16 корів, з яких 13 – дійні. Молодь пишається своєю справою, прагне втілити власні амбіції і рекомендує чинити так само всім, хто хоче відкритися, але чомусь вагається.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією korylkevych.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!