На Закарпатті починає квітнути легендарна Долина нарцисів

0 513

У Хустському районі Закарпаття почала квітнути одна з найпопулярніших туристичних атракцій області – Долина нарцисів. Про це повідомляє Карпатський біосферний заповідник на своїй сторінці у Facebook.

“Усім привіт із Долини нарцисів! Світлини зроблені 5-6 травня працівниками ПНД відділення “Долина нарцисів” імені професора Василя Комендаря”, – йдеться в дописі.

На жаль, через карантин, запроваджений в Україні для протидії поширенню коронавірусу, відвідування долини в період масового цвітіння буде заборонено.


Долина нарцисів – це унікальний ботанічний об’єкт на території Хустського району, в якому охороняється один з останніх в Європі рівнинних осередків нарцису вузьколистого.

Даний ареал, є унікальним місце знаходження природного поширення нарциса вузьколистого на рівнині Закарпаття, долина нарцисів посіла 2 місце у конкурсі “7 природних чудес Закарпаття”.

Дикі нарциси на вид дуже схожі на садові. І запах у них такий же приємний. Тільки дикі нарциси вище, а квітка крупніше, ніж у садових, і досягає в діаметрі іноді 10 сантиметрів.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!