На Закарпатті пройде традиційний фестиваль млинців “Ужгородська ПАЛАЧІНТА”  

0 530

В Ужгороді пройде найсмачніше свято цієї зими, 11-й Фестиваль “Ужгородська ПАЛАЧІНТА 2020”. Цьогоріч фестиваль триватиме аж три дні 14-16 лютого.

“Ужгородська ПАЛАЧІНТА” — це гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські і закарпатські традиції та сучасні тенденції. Назва фестивалю — “палачінта” походить від угорського слова “palacsinta”, що на закарпатському діалекті означає “млинець”, пишуть організатори на сторінці фесту у Facebook.

Цьогоріч  на фестивалі пройде конкурс на найсмачніші млинці. Переможці отримають нагороди. Свої призи матимуть лідери відкритого зимового чемпіонату Ужгорода з жиму лежачи “Залізна Палачінта”, який пройде в рамках фестивалю.

Також у програмі фестивалю: народні гуляння, концертна програма, майстер-класи, веселі розваги та конкурси для дорослих і дітей. На гостей чекають традиційні закарпатські страви, дегустація напоїв, вина, меду, млинців, тематичні фотозони та лотерея.

А ще фестиваль Ужгорода має благодійне направлення. Разом з Рухом підтримки закарпатських військових готуються заходи по збору коштів для потреб армії та інші благодійні акції.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!