На Закарпатті відкриють єдиний у Європі Музей лісу та сплаву

0 898

У Міжгірському районі Закарпаття цьогоріч планують завершити реконструкцію Музею лісу та сплаву. Наразі вже виконано 40% відновлювальних робіт, які стартували на початку 2018 року.

Тоді із виділеного бюджету використали 28,1 млн гривень. Наразі кошторисну документацію переробили і здали проєкт на експертизу. Новий кошторис передбачено розміром близько 65 млн гривень. Завершити роботи планують вже до кінця 2021 року.

Єдиний у Європі Музей лісосплаву існував в урочищі Чорна Ріка. Таких закладів у світі лише два – в Україні та Канаді. Музей знайомив із знаряддями праці лісорубів і бокорашів. Він зазнав значних пошкоджень під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років. Дамба, що розташовувалася в цьому ж районі, була повністю знищена.Як зазначали у Закарпатській ОДА на старті відновлювальних робіт, після відкриття Музей лісу та сплаву, як і в попередні роки, стане перлиною Карпат, одним із чудес України, подивитися на яке приїжджатимуть тисячі туристів.


Єдиний у Європі (і один із двох у світі) Музей лісу і сплаву в Міжгірському районі входить до Національного природного парку «Синевир»

Зараз музей знаходиться в занедбаному стані й руйнується. Під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років Музей зазнав значних пошкоджень.

 

SEEDS.org.ua за інформацією М-студіо

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!