На Запоріжжі диверсанти пошкодили сільгосптехніку місцевих фермерів

0 692

Справжню диверсію проти сільгоспвиробників було вчинено на території Токмацького району Запорізької області. У полі хтось розкидав зварені з шиферних цвяхів “їжаки”. Сільгосптехніку на час було виведено з ладу.

Про це повідомили представники місцевого фермерського господарства, яке власне й постраждало від рук невідомих диверсантів. Пригода трапилася на території Долинської сільської ради.

 

“Трактор, який перевозив тюки соломи, для наших пайовиків, пробив всі колеса. В пробитих шинах були кустарно виготовлені з шиферних цвяхів із застосуванням зварювання “їжаки”. Немов “диверсійно-розвідувальна група” противника спеціально вивела з ладу техніку. Але у нас Слава Богу не війна!

Дані вироби були розкидані не скраю від дороги, а майже в середині поля. Питання напрошується саме по собі: “Це якою ж треба бути мерзотою, нелюдом, щоб творити такі “дрібні” капості? Що рухає цими людьми заздрість, зловтіха або сезонні прояви якоїсь невиліковної психічної хвороби?”, – йдеться у повідомленні СФГ “Клиновий” на сторінці в Facebook.

“Сподіваємося, що Токмацьке ОП ГУНП проявить професіоналізм і знайде зловмисників або зловмисника і дасть належну правову оцінку їх діянь”, – пишуть аграрії Запоріжжя, додаючи фото відповідного звернення.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!