На Житомирщині збираються будувати завод із сушки, заморозки і переробки ягід та овочів

0 644

Підприємство з німецькими інвестиціями розглядає можливість створення у Житомирській області заводу із сушки, заморозки та переробки ягід та овочів. Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко вже зустрічався з представниками підприємства.

«Продовжуємо співпрацювати з інвесторами, які бажають працювати на Житомирщині. Днями обговорили з представниками українського підприємства з німецькими інвестиціями перспективи створення в Житомирській області заводу із сушки, заморозки та переробки ягід й овочів», – повідомив Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook.

Голова ОДА наголошує, що Житомирська область вже кілька років є лідером з виробництва органічної агропродукції.

«В нас розташована найбільша в Європі плантація лохини. Тож сучасне підприємство може стати дуже корисним для Житомирщини. Адже продукція наших агропідприємств зможе проходити повний комплекс обробки для постачання на вітчизняний та експортні ринки», – йдеться у дописі.

Він акцентує, що представником компанії в Україні є ветеран війни, захисник і патріот, 49-річний Дмитро Фомін. Будучи координатором освітніх програм, він допоміг організувати низку навчальних курсів для українських військовослужбовців.

Віталій Бунечко додає: у грудні минулого року на території Брусилівської територіальної громади була зареєстрована компанія ТОВ «БЕРІФУД».

«Приємно, що йдеться вже не тільки про плани. Маємо конкретні кроки у напрямку реалізації проєкту. 17 грудня зареєстровано компанію ТОВ «БЕРІФУД» на території Брусилівської територіальної громади, а 12 січня компанія визначилась та придбала ділянку під будівництво», – інформує голова облдержадміністрації.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!