Найбільшу мапу України з великодніх пасок створили на Одещині  

0 847

В Подільську на Одещині встановили рекорд України — з великодніх домашніх пасок виклали найбільшу мапу України. Для її створення використали 5 900 домашніх пасок, пише SEEDS.

Мапа з пасок вийшла розміром 11 метрів 40 сантиметрів на 7 метрів. Для всієї випічки майстрині використали тонну борошна, 2 000 яєць, 80 кг вершкового масла, 200 літрів молока та 50 кг цукру.

Спецзагін «Паляниця» пече смаколики для військових з першого дня війни. Спочатку це була невелика група волонтерок, які об’єднались на базі Гончаренко центру і готували для військових частин Подільська та Тероборони. Але згодом волонтерська група виросла та відокремилась у великий кулінарний спецпідрозділ. Випічка з Подільська відправляється по всій лінії фронту військовим з усієї країни вже понад рік.

«Головною метою для нас всіх було не просто поставити рекорд, а пригостити домашніми пасками якомога більше військових та подарувати їм відчуття дому. Адже Великдень — це важливе сімейне свято. На жаль, не всі зможуть зустріти його в родинному колі. Саме це і об’єднало нашу волонтерську спільноту.

Дівчата із загону «Паляниця» під керівництвом Людмили Татар протягом п’яти днів майже цілодобову випікали всі ці тисячі пасок. Нашій наймолодшій господині всього 5 років, а найстаршій — 69 років», — розповів засновник мережі Олексій Гончаренко 4studio.

Читайте також: В Україні стартував флешмоб з популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини

Волонтери отримали спеціальний сертифікат від «Національного реєстру рекордів України», після чого частину великодніх смаколиків роздали присутнім військовим, а іншу – відправлять на передову для бійців, які боронять Україну.

«Команда готувалась понад місяць, потім тиждень вони пекли паски. Це дійсно рекорд, який має сенс. Ми пишаємось такими українцями», — розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!