Найдовшу канапку з салом приготували у селі на Хмельниччині

0 167

Гігантський бутерброд із салом створили жителі села Старий Кривин на Хмельниччині минулих вихідних під час місцевого ярмарку “Бабине літо”. Хоча рекорд насправді жартівливий і увійшов він лише до гіпотетичної “Книги рекордів Кривина”, канапка з салом все ж вразила довжиною – більш ніж 7 метрів, повідомляє SEEDS.

Крім сала до складу кривинського бутерброду увійшов традиційний чорний хліб та солений огірок. Довжину рекордної канапки виміряли кукурудзою. Бутерброд розтягнувся на 59,5 кукурудзин (качанів кукурудзи).

Відвідувачам рекордна канапка була до смаку, зазначають у Нетішинській міській раді.

“На ярмарку можна було посмакувати найрізноманітнішими, на будь-який смак, тістечками, варениками, голубцями, дерунами, рибною юшкою, смаженою рибою з кислою капустою та помідорами, медом, осіннім чи грибним супом; випити глінтвейну, чаю чи кави. Хто був на ярмарку, мав змогу посмакувати і бутербродом із салом (після фіксації рекорду його вмить розібрали)”, – пишуть на порталі міської ради.

Читайте також: Карту України з ковбасної нарізки та оду ковбасі представлять на Одещині

Також минулих вихідних на Одещині встановили ще один рекорд – виклали найбільшу карту України з ковбаси. Їстівну мапу створили під час традиційного фестивалю-ярмарку «Любашівка – столиця української ковбаси». Крім того у програмі заходу було: екскурсія до коптильні, де відвідувачам демонстрували як готують м’ясні смаколики; тематична театралізована вистава «Ода ковбасі»; виставка крафтової продукції від народних майстрів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!