Насіння овочевих культур в Україні користується підвищеним попитом

0 384

В Україні розширюється виробництво овочів, і це стає стійкою тенденцією. Підтвердженням слугують і дані, наведені учасниками ринку. Про це повідомляє EastFruit, спираючись на інформацію від Української плодоовочевої асоціаціъ (УПОА).

Як виявилося, на даний момент придбати популярні гібриди та сорти овочів, перш за все цибулі, моркви і капусти, в Україні є досить складним завданням, оскільки основні обсяги вже зарезервовані. Майже всі виробники планують розширювати виробництво. При цьому, як свідчать дані продавців насіння, істотно збільшилась кількість нових клієнтів, які тільки розпочинають займатися овочівництвом. Причому серед них є не лише сільгоспвиробники, а і підприємці з інших галузей.

На думку учасників ринку, ситуація загострюється через повідомлення про нові цінові рекорди за цими культурами. У той же час багато хто з новачків не розуміє, що овочівництво – це не такий вже простий бізнес, як здається на перший погляд, а іноді просто не недооцінює важливість маркетингу продукції перед тим, як розвивати виробництво. Виробникам також бракує чіткого уявлення про канали збуту овочів, про справжню ситуацією з цінами і наповненістю ринку.

На думку аналітиків, інвестиції в овочівництво можуть бути дуже прибутковими, але лише за умови орієнтації на продукцію високої якості. Навіть за умови перевиробництва такої продукції, вона може бути успішно експортована.

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!