Наступного року Уряд планує виділити на компенсації аграріям майже 10 мільярдів гривень

1 408

Мінекономіки закладає в бюджет на наступний рік значно більшу суму компенсацій аграріям. Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в інтерв’ю для “Економічної правди”, пише “Урядовий портал”.

“Загальна сума, яку ми плануємо закласти на наступний рік для аграрного напрямку, це 8,5 млрд гривень. Ще 1,5 млрд – на зрошення, щодо якого формуємо новий підхід. Також в наступні роки у нас буде програма агрострахування”, – зазначив Ігор Петрашко.

За його словами, якщо Парламент підтримає, буде виділено близько 672 мільйонів гривень саме на компенсацію страхових платежів. Наразі аграрії, які постраждали від посухи цього року, активно користуються ресурсами в рамках фінансових програм. Зокрема, в програмі “5-7-9” 56% – це саме сільськогосподарські підприємства.

Щодо зрошення, вже сформовано концепцію, яка готується на рівні законодавчих актів про об’єднання водокористувачів. Крім того, буде розширено кількість українського обладнання по зрошенню, яке підпадає під програму компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Юрій пише

    Ну всьо Кусюк на нову яхту отримає трохи грошенят.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!