Науковці попереджають про появу нової хвороби картоплі

0 11 390

Американські вчені попереджають про появу нової хвороби картоплі. Йдеться про «каучукову гнилизну», виникнення якої провокує небезпечний грибок geotrichum candidum, пише SEEDS.

Так, хвороба була помічена в Південній Дакоті та Міннесоті цього літа. Під час спеціальної дослідницької сесії патолог з Університету штату Північна Дакота Гері Секор акцентував увагу на тому, що з «каучуковою гнилизною» вперше зіткнулися три роки тому у Вісконсіні. Це зараження бульби цим грибковим захворюванням призводить до того, що картопля стає вологою та гумовою на дотик при здавлюванні. Такий урожай є неїстівним.

До того ж, Гері Секор зазначив, що наразі немає дієвих методів боротьби з «каучуковою гнилизною». На сьогодні вчені продовжують вивчати епідеміологію грибку, що в перспективі дозволить винайти «ліки» від вищевказаної хвороби, повідомляє agweek.com.

Нагадаємо, що нещодавно представники компанії «Агріко Україна» розповіли про труднощі, з якими стикаються картоплярі в процесі своєї роботи. Детальніше про це читайте у матеріалі «Агріко Україна» поділилась рекомендаціями щодо збирання врожаю картоплі за складних погодних умов».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!