Навчання співробітників – не те, на чому варто економити лабораторіям і елеваторам

0 692

Кваліфікація співробітників – це найважливіша з вимог в роботі лабораторій і елеваторів. Не поодинокі випадки, коли через відсутність необхідних знань недосвідчені працівники припускаються помилок вартістю мільйони гривень.

Про це розповів Кирило Скороход, операційний директор компанії «Технотест Плюс». Спільно з компанією «Украгротест» вже не перший рік вони проводять в Україні незвичайні семінари-практикуми для працівників лабораторій та елеваторів.

«Стандарти змінюються завжди. За останні роки було одразу кілька таких змін. Змінилися стандарти для сої та олійних культур. В кінці цього року зміняться стандарти відбирання клейковини в пшениці з ручною на автоматичну.

Навіть для висококваліфікованих співробітників лабораторій з аналізу якості зерна, що працюють не перший рік, не завжди вистачає знань і сил для самостійного вивчення постійно мінливих стандартів. Особливо якщо на підприємстві вводиться в роботу нова культура.

Різниця в підходах може коштувати десятки і сотні тисяч доларів, відтак компанії, які не приділяють увагу освіті персоналу зернових лабораторій, ризикують втратою серйозної валютної виручки і часткою на конкурентному ринку. Помилок, які можуть так дорого коштувати, необхідно уникнути», – зазначив Кирило Скороход.


ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕМІНАРИ УКРАГРОТЕСТ


 

За його словами, стартувала програма семінарів ще в 2019 році. Навіть за цей нетривалий час семінари здобули велику популярність. І на те є низка причин.

«Наша характерна риса – багато практики під час аналізу теми. Важливо й те, що семінари проводить не лектор, не науковець, а завідувач реальною лабораторією з 20 річним досвідом роботи. Він щодня має справи з багатьма суперечливими питаннями, і, ґрунтуючись на особистому досвіді, вчить тому, як відрізнити неякісне зерно, як обґрунтувати результати проведеного аналізу.

Крім цього, на свої семінари ми привозимо всі необхідні матеріали і посібники, навіть бур’яни. Одна справа, коли рослини вивчають за картинками в журналі, і зовсім інше – побачити їх на власні очі, помацати і зрозуміти відмінності. Підвищення кваліфікації співробітників – це вкрай необхідно в усі часи», – додав фахівець.


З’явилися питання?

Телефонуйте до «Технотест Плюс»:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

https://technotest.com.ua

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!