Названо сорт жимолості що став абсолютним рекордсменом по урожайності в Україні  

0 696

Українські ягідники назвали сорт жимолості, який виявився абсолютним рекордсменом по урожайності серед усіх досліджуваних сортів. Його середня урожайність склала 1,91 кг з рослини, пише SEEDS.

Про це повідомив співвласник компанії ТОВ «ФруТек» Сергій Змійчук.

«Пізньостиглий сорт жимолості Канадської селекції – Бореал Б’юті. В умовах Вінничини у 2020 році збір розпочали близько 20 червня. Сорт виявився абсолютним рекордсменом по урожайності серед усіх досліджуваних сортів – середня урожайність склала 1,91 кг з рослини.

Розмір ягоди теж найбільший з усіх сортів – середній розмір ягоди виявився ідентичний сорту Бореал Блізард і склав 2,2 г, проте розмір найкрупніших плодів все ж виявився трохи більшим і склав 3,3 г.

Рослина досить сильноросла, але пагони досить розлогі, тож кущ потребує формуючої обрізки. Розташування ягоди на рослині досить зручне для збирання», – написав на своїй сторінці у Facebook Сергій Змійчук.На світлині, яка ілюструє допис Сергія Змійчука, фігурують кущі жимолості, висаджені восени 2018 року однорічними саджанцями. «Висаджено восени 2018 однорічними саджанцями 1,5л, повний сезон вегетації 2019, плодоношення влітку 2020. Інформація зазначена за результатами обліків проведених на випробувальній ділянці ФруТек ТОВ», – йдеться у повідомлені.

Що стосується строку цвітіння, воно досить пізнє, як для жимолості, і розтягнуте, додав у коментарях до свого допису Сергій Змійчук.

Однак морози, за його словами, цей сорт жимолості переносить доволі чудово: «в нас, до речі, цього року жимолость нормально перенесла -7С під час цвітіння».

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!