Названо трендові сорти суниці садової

0 162

Садівники склали перелік сортів садової суниці, які стали найбільш популярними і користуються попитом у покупців. Перевагу надано новинкам. Про найбільш популярні сорти та причини популярності розповідає «Дім і Сад».

Перше місце серед трійки кращих посіла суниця садова сорту Альба. Дана культура підходить для вирощування і на відкритих грядках, і в теплицях. Зацвітає Альба швидко, перші ягоди можна збирати вже у травні, і урожай дає високий, навіть при незначному догляді: по 2 кг з одного куща і кожна ягода вагою 40-70 г. Ягода має високі товарні якості і не втрачає виду при транспортуванні.

Далі йде Альбіон з такими ж характеристиками щодо врожайності і транспортування. Особливість рослини в тому, що її кущі досить високі, з піднятим листям, не гнуться під вагою врожаю, тому ягоди дуже зручно збирати. Сорт можна вирощувати на всій території України, але особливо високі врожаї дає в південних районах країни.

Переважно через незвичний смак і аромат покупці обирають суницю садову сорту Купчиха − ягоди мають насичений солодкий смак і яскраво виражений мускатний аромат.

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!