Не лише Ряба: МХП вирощує фазанів на Київщині

0 129

Ймовірно, на поличках українських супермаркетів скоро почне масово з’являтися м’ясо фазана. Найбільший український виробник м’яса птиці, агропромисловий холдинг МХП почав займатися вирощуванням фазанів. Екзотичну птицю утримують в одному з підрозділів компанії – на базі Миронівського заводу з виготовлення круп і комбікормів (Київська область), повідомляє SEEDS.

Очільник цієї дільниці МХП Анатолій П’ятенко розповідає про досвід вирощування фазанів на підприємстві так: “Щоб зрозуміти як правильно виростити фазана, я спочатку їздив по Україні набувати досвід. Пізніше вирішили відвідати Словаччину та Чехію, адже там досвід вирощування даної птиці набагато більший. Річ у тім, що фазани – дикі птиці та дуже піддатливі стресу, тому наша основна задача – обмежити її перетинання з людиною. Взагалі, з поїздки почерпнув багато потрібної інформації: від посадки батьківського поголів’я, збір яйця, зберігання, інкубація, вирощування молодняку до випуску дорослої птиці у природні умови у вольєри. Для нас багато нового і необхідного”.

Читайте також: Найбільша страусина ферма, вино та равлики: як цікаво провести вихідні на Київщині

Нагадаємо, на Київщині також розташована найбільша в Україні страусина ферма. Ферма у селі Ясногородка не лише найбільша, а й одна з найстаріших – перших птахів сюди завезли ще у 2001 році з Бельгії. Господарство не лише виробляє продукцію птахівництва (яйця, пір’я, м’ясо), а й приймає туристів. На фермі утримується 500 голів страусів. Загальна площа вольєрів та приміщень для птахів – 6 гектарів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!