Невеликі фермери України можуть отримати бюджетну субсидію на оброблювану землю

0 630

У вівторок, 25 червня, в Державному аграрному реєстрі розпочався прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільгосппродукції, пише SEEDS.

Подати заявку можуть фермери, які мають у власності та/або користуванні до 120 га земель с/г призначення. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Крім цього вже у четвер, 27 червня, розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець.

Читайте також: Сьогодні лінії для пакування овочів потрібні навіть дрібним фермерам – бракує працівників

Подати заявку можуть аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності). Передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.


Спеціальну бюджетну субсидію у розмірі 2 тис. грн на одну голову можуть отримати тваринники, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів.


Заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії подати усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій. Подання заявок триватиме з 24 червня по 4 липня або до вичерпання обсягів допомоги.

При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!