Нова органічна пасіка з’явилася на Одещині

0 618

Перші органічні пасіки в Україні почали з’являтися близько десяти років тому. Минулого року в країні налічувалося вже 56 таких пасік. Варто зазначити, що вимог до таких господарств значно більше, ніж до звичайних пасік. Щоб відповідати стандартам органічного виробництва, пасіка має розташовуватися у місці, де в радіусі трьох кілометрів розташовані переважно органічні поля та дикорослі рослини. Навіть попри такі умови та воєнну небезпеку, в Україні з’являються нові органічні пасіки, повідомляє SEEDS.

Днями про створення такого господарства на Одещині повідомив директор компанії «Дунайський аграрій» Роман Дяжук.

“У компанії “Дунайський Аграрій” новий бізнес – органічне бджільництво. Після перехідного періоду чекаємо на органічний мед. Пасіка розташована поруч з посівами органічних трав: шавлія, нагідки, лаванда, деревій. Усе це хороші медоноси”, – зазначає Роман Дяжук.

Наразі на пасіці тривають підготовчі роботи – обшивають кришки вуликів, фарбують їх.

Компанія “Дунайський аграрій” спеціалізується на вирощуванні органічних продуктів. Наразі це єдиний сертифікований виробник органічного кавуна в Україні, а загальне щорічне виробництво цієї культури становить близько 1 тис. тонн. Також компанія вирощує органічні горох, батат, амарант та інші культури.

Читайте також: “Дунайський Аграрій” планує зайняти нішу постачальника батата в європейські країни

Крім того, “Дунайський аграрій” займається переробкою – виготовляє корисні чипси з дині, кавуна та персиків.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!