Нові сорти солодкого перцю без насіння незабаром з’явиться у продажу

0 113

Овочі, фрукти та інші плоди без насіння стають дедалі популярнішими. Наприклад, можна вже поласувати кавунами і навіть томатами без кісточок. Незабаром можна буде спробувати й такий перець, адже нещодавно ізраїльські селекціонери вивели три сорти солодкого перцю без насіння, повідомляє SEEDS.

Розробник нових сортів – компанія Breedx. Сьогодні солодкі сорти міні-перцю від Breedx продаються під брендом Pepperito і зосереджені на двох типах 1Bite довжиною до 6 см та mini-Kapia довжиною 8-15 см. Ці перці можна розмножувати просто висаджуючи насіння. Додаткові сорти солодкого перцю без кісточок наразі перебувають на фінальній стадії селекції. Невдовзі їх також можна буде розмножувати з допомогою насіння, почнеться промислове виробництво продукції і вона з’явиться у широкому продажі.

Наразі перець без кісточок представлений лише в червоному та помаранчевому кольорі. Утім, селекціонери компанії планують за 2-3 роки вивести на ринок перці інших кольорів (жовтий, зелений та ін.).

Сьогодні перець Breedx без кісточок комерційно вирощують в Іспанії для європейських ринків, у Мексиці та Канаді для північноамериканських ринків, а також у Південній Африці та Ізраїлі для місцевих потреб. Випробування тривають на інших ринках.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!