Новий комплекс з переробки олійних почав працювати на Дніпропетровщині

0 111

Розпочав свою роботу комплекс з переробки олійних культур ТОВ «Рістон ОЙЛ». Підприємство побудовано на кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій склала близько 350 млн грн. Про це повідомляє elevatorist.com.

Підприємство побудоване з застосуванням сучасних новітніх технологій, використанням безпечного обладнання з мінімальними викидами шкідливих речових в атмосферу. Потужність комплексу розрахована на 640 т переробки насіння соняшнику за добу. Щорічний обсягу переробки складатиме 200-220 тис т насіння, і з цієї кількості 50-60 тис припадатиме на насіння, вирощене самим підприємством, решта − придбане у місцевих сільгоспвиробників.

Переробка олійних культур включатиме в себе виробництво соняшникової олії, шроту гранульованого, експандованої макухи. Використовуватимуться також відходи виробництва: з них будуть виготовлятися пелети для опалення.

Комплекс знаходиться в місті Перещепине. Тут є можливості відвантаження продукції залізничним транспортом. До того ж на відстані 5 км проходить автомобільна дорога державного значення.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!