Новий рекорд: у Тернополі приготували піцу з використанням 105 видів крафтових сирів

0 97

Новини з Тернополя! Тут зафіксували рекорд України «Найбільша кількість крафтових сирів використаних для приготування піци». Встановити його вдалося піцайоло Віталію Колошицю. Він зміг приготувати піцу з використанням 105 видів крафтових сирів, пише SEEDS.

Про це Віталій Колошиць повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Паралельно зробили не менш корисну подію та зібрали 339 тис. грн (хоча планували зібрати 300 тис.) для 47-го штурмового полку ім. Валерія Маркуса. А ще об’єднали на одному заході 18 крафтових сироварень і познайомили гостей з їхньою продукцією», – зазначив піцайоло.

Нагадаємо, що навесні ми розповідали про рекорд, встановлений мешканцями міста Дубно та навколишніх сіл на Рівненщині. Їм вдалося власноруч наліпили 2,5 т вареників для передачі їх у лікарні Києва та Київської області. Дубенчани передали до столичного регіону не лише вареники, а й інші продукти харчування – загалом на 10 т. Таку інформацію оприлюднив депутат від партії «Слуга Народу» Олександр Аліксійчук. Детальніше про це читайте у матеріалі «Рекордну кількість вареників для лікарень Київщини наварили волонтери на Рівненщині».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!