Новий вебінар від Sapienza: міські фермери – майбутнє сьогодення

0 467

Сьогодні заради того, щоб стати фермерами вже не потрібно їхати до села та обробляти землю. Наука не стоїть на місці і стати фермером може будь-хто з мешканців міста, вирощуючи овочі та фрукти іноді зовсім без землі.

У понеділок, 27 квітня, під час нового вебінару від Sapienza “Міські фермери – майбутнє сьогодення” ми говоритимемо про: нові технологічні рішення, інновації, роботизацію та автоматизацію фермерства, а також про екологію мислення та споживання.

Старт вебінару о 11.00 за Києвом

Реєстрація на подію за посиланням>>> 

“Міські ферми можуть замінити традиційні фермерські господарства, приклади цієї трансформації ми бачимо в багатьох країнах і містах з високим відсотком урбанізації”, – стверджує один з лекторів вебінару Валерій Яковенко, співзасновник Drone.ua.

“Незважаючи на постійний приріст населення і прогнозований голод, ми все одно стикаємося з глобальною нестачею робочих людських ресурсів. Яке рішення може бути для цих завдань, і яке майбутнє у автономних роботів фермерів?”, – задається питаннями Валерій Яковенко, обіцяючи розповісти відповіді на них під час вебінару у понеділок.


“Ситуація з пандемією Covid-19 оголила необхідність розвитку сільського господарства в містах. Урбан-фармінг – поняття відносно нове, хоча сучасні технології аеропоніки, гідропоніки, аеропоніки, туманопоніки вже активно входять в життя сучасних фермерів в містах.

На мій погляд, уряду, будівельним компаніям і архітекторам варто переосмислити значення фермерства в містах та враховувати це при будівництві сучасних житлових і бізнес-комплексів”, – вважає директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА), засновниця агромедіа-агенції Sapienza Катерина Звєрєва.


Долучитися до вебінару можуть всі бажаючі – подія безкоштовна.

Реєстрація за посиланням>>> 

Сторінка вебінару в Facebook

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380939683124

або пишіть: pr@sapienza.media

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!