Новітні переваги дерев’яної тари українцям презентують на виставці «АгроВесна»  

0 361

Виростити врожай важко. Ще важче його зберегти. Які ящики чи контейнери із натуральної деревини варто обирати для тривалого і якісного збереження знають фахівці компанії Ronawood.

Завітайте на Міжнародну виставку «АгроВесна 2021», яка проходитиме у Києві 16 — 18 лютого в приміщенні МВЦ (Броварський просп., 15). Тут ви можете побачити на власні очі всі переваги дерев’яної тари та отримати консультації від експертів компанії.

Стенд Ronawood за номером 1с246 можна знайти у секторі «Фрукти. Овочі. Логістика»«Основний принцип нашої роботи полягає в гарантії високої якості дерев’яної тари при конкурентних ринкових цінах з гнучкою системою знижок для постійних клієнтів.

Наша компанія  гарантує якість продукції своєму клієнту, адже в наших ящиках можна надійно перевозити, зокрема, яблука, капусту, картоплю та інші види плодоовочевої продукції, дотримуючись усіх екологічних норм.

Запрошуймо усіх зацікавлених відвідати стенд “Ronawood” за номером 1с246 на виставці «АгроВесна 2021». Кваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть Вам детальні консультації з усіх питань щодо вибору та виготовлення дерев’яної тари для Вашої продукції», – каже директор компанії Ronawood Олександр Бербат.


Детальнішу інформацію про асортимент продукції Ronawood Ви можете дізнатися на сайті компанії: https://ronawood.prom.ua/ та на сторінці у соцмережі Facebook, або ж зателефонувавши за номером +380675633485

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!