Одесити відкрили першу незалежну лабораторію для дослідження насіння соняшника

0 553

В Одесі розпочала роботу незалежна лабораторія на базі Науково-виробничого об’єднання “УКРБІОПРЕПАРАТ”. Тут визначатимуть вміст олеїнової та лінолевої кислот у насінні соняшника за методом ядерно-магнітного резонансу.

Одночасно в лабораторії визначатиметься також вологість, олійність та кислотність насіння. Дослідження проводиться на високоточному ядерно-магнітному аналізаторі виробництва США.

“Метод дозволяє отримати протягом 5 хвилин фактичні значення концентрації олеїнової та лінолевої кислот у пробі без руйнування зразка. Найближчий аналогічний аналізатор проводить дослідження протягом мінімум 60 хвилин та не дає змоги отримувати високоточний результат.

Ця послуга буде актуальна для трейдерів, лабораторій контролю матеріалу в портах, наукових установ, елеваторів, насінницьких господарств, тощо. Результат дослідження надається на пошту замовника протягом 30 хвилин після отримання зразка”, — розповів Олександр Федосєєв, представник НВО “УКРБІОПРЕПАРАТ”.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією SuperAgronom

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!