Огірок-гігант виростила мешканка Мелітополя

0 486

Запорізькі фермери б’ють чергові рекорди. Їм вдалося виростити півметровий огірок. Така дивовижа є на присадибній ділянці мешканки Мелітополя.

Фотографією цього гігантського овоча жінка поділилася в соціальних мережах. На знімку можна побачити, що довжина огірка щонайменше 40 сантиметрів.

Зазвичай такої довжини виростають овочі підвиду “Китайські огірки”. Сорт Китайське диво зростає до 40-60 сантиметрів, а ось підвид Китайська змія може вирости завдовжки до 45-80 сантиметрів.

Китайські сорти огірків мають низку переваг – в них зовсім відсутня гіркота, і м’якоть там більш щільна, без пустот. Шкірка таких огірків на смак солодка, а ось аромат трохи нагадує плоди кавуна або дині.

Щоб зібрати хороший урожай, а це стосується будь-яких овочів, потрібно підтримувати стабільно хороший рівень вологості грунту, а також дотримуватися головних правил поливу. Так, експерти розповіли, як доглядати за тим, або іншим овочем.Для рослин потрібні вологий грунт і сухе повітря. Поливають томати тільки під корінь (інакше вони будуть погано запилюватися і зросте небезпека виникнення бурої плямистості), краще раз на тиждень, але рясно.

При нестачі вологи і кальцію помідори можуть захворіти вершинної гниллю (кінчик плода темніє). Але надлишку води теж не можна допускати, інакше виросте могутній кущ практично без плодів. За 20-30 днів до збирання врожаю полив припиняють.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією zaporizhzhya.znaj

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!