Окупанти затримують викладачів аграрних університетів

0 534

Російські загарбники продовжують ув’язнювати і катувати людей в окупованих містах. Спочатку затримували активістів, організаторів акції протесту, журналістів, а тепер – і науковців. Днями у Херсоні затримали декана агрономічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету Івана Мрінського, повідомляє SEEDS.

“Обшуки на агрономічному факультеті Херсонського державного аграрно-економічного університету. За попередньою інформацією затримано декана факультету, кандидата сільськогосподарських наук, пана Івана Мринського. На зараз не відомо, у чому саме окупанти обвинувачують пана Івана”, – повідомив Сергій Данилов, заступник директора Центру Близькосхідних досліджень.

Пан Сергій часто ділить ся інсайдами з окупованої Херсонщини. За його словами, викрадають також фермерів.

“Самовидці з Каховщини повідомляють, що місцевих фермерів викрадають і за тиждень замучених людей повертають. Після викрадень фермери починають обробляти землю на умовах окупантів”, – розповідає Сергій Данилов.

Утім, заступник директора Центру Близькосхідних досліджень наголошує, що спротив на Херсонщині не припиняється.

“У Генічеському районі фермери відмовилися сіяти замовлені окупантами культури, кажуть, краще перечекаємо власним городом до перемоги, ніж годувати окупантів. Це масово”, – говорить фахівець.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!