Окупанти змушують фермерів продавати черешню за безцінь

0 706

У Запорізькій та Херсонській області відбулося не лише захоплення територій, а й фактичне захоплення сільгосппідприємств росіянами. Окупанти вже вивезли з регіонів зерно, змушували фермерам сіяти зернові, які потрібні загарбникам, та отримувати “дозволи” на роботу. Непоодинокі випадки викрадень і катувань підприємці, не згодних з наказами окупантів. Фермери були змушені за низькими цінами збувати овочі закупівельникам з Криму. Тепер настала черга мелітопольської черешні – її скуповуватимуть за безцінь, повідомляє SEEDS.

“Вони пограбували вже фермерів тим, що вивозили зерно з їх сховищ, з елеваторів. Цей грабунок вони майже закінчили, тому що вже все вкрали. Що стосується безпосередньо черешні, через те, що велика кількість вирощується малими фермерами, то їм складно їх пограбувати всіх, тому що це безліч дворів і черешню треба ще якось зібрати. Тому вони копійки готові платити за те, що черешню знімуть з дерева»”, – розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Читайте також: Окупанти продають мелітопольську черешню

Так, наразі окупанти пропонують власникам садів продавати черешню за ціною не більше ніж 10 грн за кілограм.

На підконтрольних Україні територіях ціни на черешню коливаються від 45 до 60 грн за кілограм, повідомляють аналітики порталу EastFruit.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!