Окупанти знищили щойно збудований елеватор на Луганщині

0 156

Масштабні авіабомбардування Рубіжного (Луганська область) призвели до знищення нового елеваторного комплексу, побудованого у 2020 році. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, пише SEEDS.

“Супутникові знімки від компанії «Planet Lab» свідчать про те, що на територію ТОВ «Голден АГРО» у Рубіжному були скинуті потужні російські бомби. Відкритий 2020 року елеваторний комплекс повністю знищено”, – зазначив голова ОВА.

Елеватор був розрахований на одночасне зберігання 30 тис. тонн зерна. На підприємстві було встановлено лабораторію з найсучаснішим обладнанням. Також на елеваторному комплексі була облаштована зерносушарка потужністю 1500 тонн на добу, сепаратор, автоваги, автоматичний пробовідбірник та інше сучасне обладнання та пристрої. Наразі усе це знищено.

“Рашисти хочуть влаштувати Голодомор. В окупованих містах зафіксовані випадки вивозу нашого зерна в рф. Раніше вони також знищили всі продуктові склади в Сєвєродонецьку”, – говорить Сергій Гайдай.

Також триває вивезення зерна з тимчасово окупованих територій в рф.

Читайте також: Вагони пшениці вивозять з Херсонщини в Росію

“Жителі ТОТ АР Крим повідомляють, що останнім часом вони помітили збільшення кількості вантажних потягів, на вагонах яких написано «зерно». Усі вони належать «северо-кавказкой железной дороге». Потяги прямують до залізничних станцій, які межують з Херсонською областю. ТОТ АР Крим своїх запасів зернових для вивезення в такій кількості не має”, – зазначила омбудсмен Людмила Денісова.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!