Ольга Трофімцева очолила Асамблею Аграрних Палат України

1 713

Ольга Трофімцева стала головою Правління Асамблею Аграрних Палат України. про це в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2019 р.) повідомила на своїй сторінці у Facebook, пише SEEDS.

«Хотіла б поділитись з вами новинами, як людина, яка не любить застою. Рада стати частиною бізнес-спільноти Board в якості ментора.

Рада очолити Асамблею Аграрних Палат України в якості Голови Правління. Дякую представникам обласних аграрних палат за довіру і за одноголосну підтримку», – пише Ольга Трофімцева.

«Що таке аграрні палати, і чим я буду займатись в цій ролі – буду розповідати вам по ходу. Але можу відразу сказати, що це і про розвиток сільських територій, і про дорадництво, і про малих та крафтових виробників, і про сімейні ферми, і про кооперативи.

Ну і про експорт не можна забувати, бо то моє рідненьке. Але про цей напрямок новини трошки згодом», – пообіцяла Ольга Трофімцева.


Board – всеукраїнське бізнес-співтовариство, яке об’єднало 10 міст України, понад 450 підприємців та сотні бізнес-проектів. Board створено задля обміну досвідом, навичками, компетенціями і зв’язками.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Григорій пише

    Понапридумуть собі посад, аби нічого не робити, але бути приділах! Ганьба!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!