Олія з насіння кавуна херсонських фермерів стала кращою на виставці в ОАЕ

1 1 345

«Асоціація виробників херсонського кавуна» стала кращою в номінації «Найінноваційніший органічний продукт» на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомляє проєкт International Trade Centre Ukraine на своїй сторінці у Facebook.

«Херсонські підприємці презентували унікальний продукт — капсульовану олію з насіння кавуна. Це новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків. Розробка капсульованої олії почалася восени 2021 року.

«Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом із ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення», — розповів менеджер асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки Валерій Федоренко.

Він зазначив, що планується створення лінійки подібних продуктів із різними смаками, до складу яких вноситимуться спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Анатолій пише

    Треба давити будь-яке насіння, а вітаміни усіх літер латинського алфавіту у олії виявлять оцінщики вартості “найпоживнішого”. Наприклад у 50-х роках мин. століття з насіння льону робили лише неїстивні олії
    для вельми якісних компонентів до фарб. А тепер – сквалені лікопіни з вітамінами Е-В-І для життя без старості та здоров`я без хвороб… Робіть з повітря: там поживних багато й дешевої сировини вдосталь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!