Онлайн «МІНІ-MBA» програма для жінок-фермерів та мало представлених груп у агробізнесі

0 177

У продовження онлайн-навчання у Зимовій школі GESI ГС «Ukrainian Food Valley» розробили та реалізовують освітню онлайн міні МВА програму для жінок-фермерів і недостатньо представлених груп населення, як-от студенти і молодь, для літніх людей та людей із особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів антитерористичної операції (АТО) і представників національних меншин, що проживають у сільській̆ місцевості, повідомляє SEEDS.

Міні МВА програма покликана підвищити управлінські та лідерські спроможності учасників задля покращення ефективності бізнесу учасників, підвищити комунікативні навички завдяки новітнім методикам, сприяти розвитку мережі обміну досвідом, ідеями, проектами та товарами для налагодження зв’язків з цільовими ланцюгами створення вартості.

Вплив освітньої програми в межах Проекту АГРО на розвиток регіонів та сільських громад проявлятиметься у створенні критичної маси агро управлінців та підприємців, які зможуть брати на себе ризики, пов’язані з запровадженням прогресивних технологій виробництва, та керувати ними. Навчання на Програмі також допоможе жінкам/представникам недостатньо представлених груп диверсифікувати свою виробничу діяльність шляхом відкриття нефермерських підприємств, що є важливим механізмом зменшення вразливості до кризи та отримання стабільніших доходів.

Програма «МІНІ-MBA» складатиметься із 12 модулів, розпочнеться у вересні 2021 року та триватиме 12 місяців! Для учасниць та учасників Зимової школи GESI, що успішно пройшли курс навчання на Міні-МВА програмі надається також на безоплатній основі завдяки підтримці Програми USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні – AГРО, що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл!

Навчальна програма «МІНІ-MBA» перекладатиметься мовою жестів!

Щоб отримати більше інформації щодо можливостей участі у програмі, звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley, Наталії Маєвської.

Тел.: 050 846 888 2
Електронна пошта: ufv.org@gmail.com

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!