Онлайн репутація компанії завжди конвертується у готівкову довіру

0 202

У компанії яка управляє власною репутацією завжди більше можливостей як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Такі компанії вміють використовувати власні переваги, накопичувати репутаційний капітал,конвертувати ринкову довіру у довіру готівкову.

Таку думку висловила засновниця агромедіа-агенції  Sapienza, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА), фахівець з агромаркетингу Катерина Звєрєва під час  Міжнародної конференції аграрного бізнесу “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” в Києві.

“Що таке управляння репутацією і навіщо воно взагалі потрібно? Якщо стисло, то робота з репутацією допомагає отримати більше позитивних відгуків і думок в мережі інтернет та згадувань у ЗМІ. У компанії з позитивним іміджем більше можливостей звернути на себе увагу потенційних покупців як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках. Інвестиції в репутацію компанії можуть стати її вирішальною перевагою на ринку”, – зазначає Катерина Звєрєва.

Спочатку люди вивчають відгуки та новини про компанію/продукт в інтернеті

“Онлайн репутація компанії формує довіру. Майже 90% клієнтів попередньо вивчають сайт компанії, її соціальні мережі або читають відгуки в інтернеті. Іншими словами, спочатку потенційні клієнти знайомляться з репутацією компанії в інтернеті, а вже потім здійснюють покупки і дзвінки менеджерам компанії з продажу.

Мінус, якщо репутація компанії не викликає довіри вже на етапі знайомства з нею в інтернеті. Наприклад, якщо професійних ЗМІ та на сайті міститься замала кількість відгуків – значить, ніхто не звертається до послуг компанії, а якщо немає додаткової інформації та обговорення діяльності компанії у соцмережах – це теж виглядає підозріло. У той же час велика кількість негативних відгуків особливо помітно шкодить бізнесу. Слабка онлайн-репутація відлякує клієнтів”,- відзначає Катерина Звєрєва.

Хочете мати 100 продавців вашої продукції замість одного? Свіжі відгуки споживачів, експертів та клієнтів  в інтернеті “продаватимуть” навіть краще

Світ такий швидкий – він формує запит людей лише на свіжу інформацію. Потенційні клієнти не довіряють старим відгукам про товар чи послугу компанії. Відгуки та свіжі публікації новин про компанію та її продукти в інтернеті–це надійні продавці, які працюють на ваш бізнес 24/7.

“Люди довіряють людям. Потенційні покупці прислухаються до думки інших людей в інтернеті. Публікації у галузевий аграрних ЗМІ та відгуки переконують звернутися до бізнесу або навпаки. Ви хочете, щоб на вас працював 1 продавець або 100? Якщо цікавить другий варіант, забезпечте появу нових позитивних відгуків про ваші продукти та послуги”, – підкреслює фахівець з агромаркетингу.

Репутація компанії визначає ціну на її продукти на послуги на ринку

Як виміряти репутацію компанії? Потрібно порівняти ціни тотожних за характеристиками товарів різних брендів або навіть різних країн-виробників.

Репутація компанії на сьогодні–це поле битви за покупця – говорить Катерина Звєрєва.

“Компаній і продуктів багато, і більшість з них мало чим відрізняються за характеристиками. Унікальність компанії формує якраз її репутація. Особливо це відчувається на висококонкурентних ринках. Авжеж на створення сильної репутації потрібен час, однак, ці інвестиції можуть стати вирішальною перевагою”,- відзначає засновниця агромедіа-агенції Sapienza.

Покупці вважають, що сильна репутація буває тільки у досвідчених гравців ринку. Досвідчений бізнес рідше помиляється, краще обслуговує, і його пропозиціязавжди краща. Довіра і досвідченість формуються не за один день – над репутацією потрібно системно працювати, залучати до роботи над репутацією компанії професійних фахівців.

“Тільки перевірені і комплексні рішення з управління репутацією дозволять вам конвертувати репутаційну довіру компанії на ринку у “довіру готівкову”,- резюмує Катерина Звєрєва.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!