Онлайн-вебінар від SAPIENZA: як агробізнесу подолати рецесію через пандемію корона вірусу

0 151

У червер, 26 березня, відбудеться перша веб-конференція “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин”, організована агромедіа-агенцією SAPIENZA.

Практичні  поради  та прогнози щодо подальшого розвитку ситуації ви почуєте від економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака та власника плодоовочевої компанії S.B. Frоzen Foods Андрія Жукова.


Старт онлайн-вебінару від агромедії-агенції SAPIENZA 26 березня об 11.00 (за київським часом).


Ви дізнаєтесь:

  •  “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію COVID19 та оголошений в Україні режим карантину? Які наслідки матимуть такі форс-мажорні обставини для внутрішнього та зовнішнього ринків агропродукції”,  – думка економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака.

  •  “Як вплинув карантин на плодоовочевий бізнес? Як в нових умовах діяти фермерам, підприємцям та експортерам”, – думка виробника і експортера Андрія Жукова (плодоовочева компанія S.B. Frоzen Foods).

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням>>

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за попередньої реєстрації. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відкрита до 18.00, 25.03.

SAPIENZA.Media запрошує усіх учасників українського агроринку, фахівців галузі приєднатися до заходу, що має стати платформою з вирішення основних проблем агробізнесу.

 

Реєстрація на онлайн-вебінар відбувається за посиланням>>

З питань участі в заході можна звертатися за телефоном +38(099) 737-17-92

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!