Оптові ціни на овочі та фрукти: дешевшають яблука та дорожчає капуста

0 1 020

Рекордно подорожчала цвітна капуста. Ціни на овоч цього року зросли більш ніж удвічі. Так, на найбільшому гуртовому ринку півдня країни “Неждана” (село Великі Копані, Херсонська обл.) таку капусту продають по 50-55 грн за кілограм. Минулого року ціна на продукт коливалась від 13 до 25 грн за кілограм, повідомляє SEEDS.

Дещо подорожчали баклажани та солодка кукурудза. Наразі оптова ціна на кілограм баклажанів коливається від 14 до 20 грн, а кукурудза вартує від 4 до 6 грн за кілограм.

За даними моніторингу від AgroTimes, огірки та кабачки подешевшали до 12-15 грн за кілограм та 7-8 грн за кілограм відповідно. Ціни на червоні помідори коливаються від 7 до 15 грн за кілограм, а на рожеві – від 16 до 30 грн за кілограм.

Морква та буряк на оптовому ринку наразі вартують по 6 грн за кілограм. Картоплю продають по 5 – 7 грн за кілограм, цибулю – по 6 – 7 грн за кілограм, а молоду білокачанну капусту – по 10 грн.

Подешевшали і деякі фрукти. Наприклад яблуко сорту “Гала” нині вартує від 6 до 9 грн за кілограм. Оптова ціна на яблука “Чемпіон” – 9-10 грн за кілограм. Сливи на Херсонщині продають по 7 грн за кілограм. Варто зазначити, що наразі ціна на цей продукт в Україні найнижча за останні чотири роки.

Читайте також: Ціни на сливи в Україні рекордно низькі

Наразі сливи вартують на 53% дешевше ніж минулого року. У 2020 році були значно вищими, оскільки тоді значна частина врожаю сливи була знищена через заморозки. Цього ж року врожай кращий. До того ж зросли площі садів під цією культурою.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!