Органічні соки та пюре виробляє фермерське господарство з Тернопільщини

0 129

Вирощувати сотні гектарів садів, займатися переробкою та експортувати плодоовочеву продукцію з України можуть не лише великі агрохолдинги чи групи компаній, а й фермерські господарства. Це, на своєму прикладі доводить ФГ “Гадз” (Тернопільська область). Цього року підприємство запустило потужний переробний завод і постійно розширює асортимент. Фермерське господарство продає фруктові чипси, пюре та соки. А днями у “Гадз” заявили про випуск лінійки органічної продукції, повідомляє SEEDS.

“Фермерське господарство «ГАДЗ» розпочало виготовлення органічних пюре та соків. Продукти органічного походження відзначаються цілим рядом переваг. Перш за все, такі продукти мають більше вітамінів, таких як А, Е, D. Також вони переважають за вмістом фосфору, мінеральних солей та заліза. А найважливіше – органічні продукти не містять жодних штучних речовин”, – повідомили у господарстві.

Наразі органічні пюре та соки можна замовити онлайн.

Нагадаємо, Фермерське господарство «Гадз», яке обробляє 670 гектарів садів у Тернопільській області, 9 липня відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії становить понад 6 тонн на годину.

Читайте також: Українське фермерське господарство експортуватиме яблучні чіпси та фруктові пюре

Господарство реструктуризоване на кілька частин: садівничий комплекс, розсадницьке відділення, фруктопереробний комплекс та сортувально-логістичний центр. Спеціально обладнані сховища розраховані на зберігання 15 тис. тонн фруктів. Крім яблук тут вирощують груші та сливи, виготовляють сухофрукти та яблуневі чипси. Фрукти від “Гадз” експортують у більш ніж 20 країн. За кордон продають близько 40% продукції.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!