Органічний агрокластер “ГорбоГори” продовжує об’єднувати фермерів Львівщини

0 171

Зловити амурського сома, помилуватися чудовими краєвидами, поспостерігати, як росте середземноморський равлик, скуштувати сиру з молока корови джерсейської породи… Усі мрії можна втілити, від’їхавши лише двадцять кілометрів від Львова.

У Пустомитівському районі на Львівщині, на території Семенівської, Поршнянської та Раковецької сільських рад, 33 місцеві фермери об’єдналися в агротуристичний кластер “ГорбоГори” — аби виробляти органічну продукцію, розвивати туризм, відновлювати автентичні ремесла.

Учасник АТО, власник фермерсько­го господарства “Радвань Нова” Антон Мільчевич вирішив створити майданчик для реалізації мрій колишніх воїнів. Антон — родом із гір, із Закарпаття, змалечку бачив, як його родина доглядала овець, тож йому теж хотілося цього спробувати.

Ідею об’єднання підтримали місцеві фермери. Відтак у 2018 році відкрили власний фермерський магазин “ГорбоГори” у Пустомитах.

Коло учасників кластеру постійно розширюється. Якщо на початках їх було 12, зараз уже 33. “Усі учасники кластеру — унікальні й цікаві, — наголошує Антон Мільчевич. — Ми не відбирали до нашого кооперативу кума-свата-брата. Тому у командній роботі маємо успіх”.

У “ГорбоГорах” активно розвивають зелений туризм. Розпочали прокладати два велосипедні, один кінний і два пішохідні маршрути. Буде тут і лижна траса. Має працювати туристичний інформцентр, майстер-школа “Місто Майстрів”, агросадиба, туристичні кемпінги. У кластері мають намір створити щонайменше 70 робочих місць, зокрема для учасників АТО.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Високий Замок

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!