Органічний бізнес 2020: досвідом ділитимуться власники та керівники плодоовочевих виробництв  

0 445

Головна цінність конференцій – виступи практиків. Досвід, яким діляться власники та менеджери бізнесу, – це безцінна інформація!

На конференції Органічний бізнес 2020: де прибуток для фермера 20 березня в Одесі виступлять 5 власників та керівників плодоовочевих органічних виробництв:

Роман Дяжук, власник органічного підприємства “Дунайський аграрій” — розкаже про досвід маркетингу та збуту органічної плодоовочевої продукції ТОВ “Дунайський аграрій”.

Андрій Вдовиченко, директор ПСП ім. Шевченка, “Аснова Холдінг”, Київська область. Керує органічним виробництвом — у тому числі фруктовим садом, ягідником, теплицею з овочами та зеленню. Розкаже про виклики, проблеми та досягнення, асортимент та збут підприємства.

Віталій Білан, виробник овочів та зелені, власник ТМ “Пан Білан”, Одеська область. Відомий виробник зелені та овочів став з 2019 року ще й органічним сертифікованим оператором. Віталій розкаже про свій органічний бізнес. І запросить учасників конференції 21.03 відвідати своє підприємство.

Марченко Андрій, власник малого тепличного органічного господарства, Сумська область. Андрій створив малий сімейний але стабільний бізнес на органічних овочах.

Антон Дундій, власник виробничого кооперативу “Родинний добробут” — підприємство має понад 10 теплиць та продає продукцію напряму.


21 березня, на 2-й день конференції учасники зможуть відвідати органічні поля Віталія Білана та безпосередньо дізнатися про те, як ведеться вирощування та бізнес на підприємстві.

Програма та реєстрація: https://euroagrochem.com/organic-business-2020

Питання: Анастасія 097-333-74-38

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!