Організатори конференції “Мільйон із гектара” дарують знижку закоханим в AGRO

0 180

Тільки до кінця цього тижня EastFruit дарує спеціальну 10% знижку на участь в найвідомішому форумі генерації ідей для високомаржинального бізнесу на невеликій площі – «Мільйон із гектара»! Промо-код «EastFruit».

Шоста національна аграрна конференція «Мільйон з гектара» відбудеться 5-6 березня в гостинній атмосфері південної столиці України – Одесі. У програмі – устриці, вино, крафтового сири, альпійська суниця, обліпиха, правильний мед, urban farming або агробізнес в центрі Києва, прянощі, квіти, зелень, шипшина, столовий виноград, новий погляд на часниковий бізнес, заморозка всього, равликовий бізнес, продукти харчування майбутнього, і, звичайно, ринок землі, його вплив на агроінвестіції.

Що цікавого буде на форумі?

Перш за все форум буде проходити в форматі нетворкінгу – множинних можливостей для зустрічей і вивчення місцевих крафтових продуктів. Буде смачно і весело!
Однак будуть і презентації, які точно не хочеться упускати.

– Urban Farming – чому сільське господарство переїжджає в місто або як заробити мільйони на кількох квадратних метрах прямо в центрі мегаполісу? Унікальний досвід Івана Воробйова, засновника сіті-ферми «Зелений шеф».

– Альпійська суниця – звучить цікаво, чи не так? А якщо її спробувати, то і зовсім можна стати “суницезалежним”. А ще на цьому можна дуже добре заробити. Як це зробити, а також про грошові перспективи обліпихи, актинідії і ожини розповість Олександр Ярещенко.

– Чому Молдова експортує більше 80 тис. тонн столового винограду, а Україна імпортує? Глава асоціації столового винограду Молдови і колишній Міністр сільського господарства країни, а також головний герой найпопулярнішого матеріалу EastFruit про село мультимільйонерів Іон Сула розповість про фактори успіху країни.

– Шипшина, фундук і волоський горіх – як їх об’єднати в прибутковий бізнес – поради практика Павла Тулби.

– Агротуризм – як поєднати виноробство, сироваріння, вирощування овочів і туризм і збільшити доходи малої ферми? Цьому питанню присвячено цілий форум.

– Куди рухається світовий ринок продуктів харчування? Що їстимуть люди через 10 років? Як вплине ринок землі на інвестиції і прибутковість агробізнесу – презентація від Андрія Ярмака, економіста головного офісу ФАО, Рим, Італія.

– Заморозити можна все, але потрібно це зробити правильно. Найбільший і крутий форум по заморозці овочів, ягід і фруктів пройде в рамках Мільйон з гектара!

– Часниковий форум – все про прибутковий бізнес на часнику від А до Я.

І багато інших цікавих презентацій.

А в другий день форуму учасники зможуть відвідати кілька цікавих господарств, що займаються нішевим агробізнесом.

Щоб заощадити 10% вартості участі, вкажіть промо-код EastFruit під час реєстрації онлайн або ж за наступними телефонами та ел. поштою:

Євген Кузін: +380 96 5836323, fruіt.іntl@fruіt-іnform.com

Олександра Манько: +380 96 4337857, fruit.marketing@fruit-inform.com

т / ф: +380 562 320795

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!