Пам’ятник картоплі планують встановити на Вінниччині

0 199

Новий гастрономічний фестиваль заснували в Уланівській громаді на Вінниччині. В центрі уваги – картопля за місцевим рецептом. Фестиваль заплановано на 21 серпня. Після події в Уланові планують встановити пам’ятник картоплі, повідомляє SEEDS.

“Картопля по-уланівськи” унікальна страва, відома далеко за межами Вінницької області. Вигадала її у 1965 році кухарка Глафіра Дорош. Для приготування цього смаколика дрібну картоплю ріжуть навпіл та смажать у казані з олією. Потім страву поливають часниковою підливкою. Загалом пані Дорош вигадала понад 20 страв з картоплею, повідомляє agrotimes.ua. Під час фестивалю гостям пропонуватимуть саме різні варіації картопляних смаколиків.

“Фестиваль має на меті популяризацію унікальних страв подільської кухні, а саме картоплі по-уланівськи. Ця смачна і проста страва підкорила серця не лише вінничан. Її рецепт популярний у всьому світі. Винайшла його звичайна жінка Глафіра Дорош, яка мешкала в с.Уланів”, – повідомляється на офіційній сторінці заходу “Картопля по-уланівськи” у Facebook.

За словами виконувача обов’язків Уланівського сільського голови Олександра Гоцуляка, кошти, які вдасться зібрати від продажу страв під час фестивалю, буде використано для створення пам’ятника картоплі.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!