Пасічники Закарпаття судитимуться з «Укрпоштою» через загибель 8 мільйонів бджіл

0 272

Вісім мільйонів бджіл, які закарпатські бджолярі відправили «Укрпоштою» в спеціальних пакетах замовникам, загинули під час транспортування вантажівкою через відсутність кисню і відсіків для провітрювання.

Вартість такої партії бджіл на ринку складає близько 500 тис. грн. Бджолярі звернулися до поліції і збираються судитися з «Укрпоштою».

Своєю чергою «Укрпошта» шкодує з приводу інциденту, наголошуючи, що це – перший такий випадок. Зокрема, через різке підвищення температури в області (до +27° С і вище).

Нині Закарпатська дирекція «Укрпошти» з’ясовує деталі інциденту. Ступінь відповідальності та питання компенсації будуть визначені після з’ясування усіх обставин.

Відсьогодні вимоги до пересилання та транспортування бджіл будуть посилені, запевнив в поштовий оператор. Зокрема, з Асоціацією бджолярів України вже погоджено питання щодо температурних обмежень: «Укрпошта» не перевозитиме бджіл, якщо температура повітря в місті відправлення чи доставки перевищуватиме +20°С.

Зважаючи на те, що оброблення таких вантажів автоматичними сортувальними лініями неможливе, наступного року компанія припинить надання цієї послуги і рекомендуватиме клієнтам звертатися до спеціалізованих перевізників.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Закарпаття онлайн

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!