Пенсіонерка з Вінниччини стала справжнім ягідним плантатором

0 972

Олена Гончар 30 років пропрацювала продавцем у селі Снітків, що на Вінничині. Після виходу на пенсію дуже переживала, як звести кінці з кінцями, допоки місцевий переробник фруктів та ягід компанія “Тріада” не запропонувала жителям довколишніх сіл можливість вирощувати смородину для отримання додаткового прибутку.

У 2015 році компанія передала пані Олені 420 саджанців смородини, через 4 роки обсяг викупленої в пані Олени смородини склав вже 2 000 кілограмів.

У 2015 році компанія “Тріада” пропілотувала соціальний проект, у рамках якого роздала розсаду зацікавленим місцевим жителям, для вирощування сировини на переробку. Пані Олена була однією з перших, хто прийняв пропозицію.

“Вся моя сім’я, включно з дітьми та онуками, допомагала висаджувати саджанці”,- розповідає пані Олена. – “Зараз ягоди забезпечують не лише мене, але й мою родину. Спочатку діти допомогли мені посадити кущі, а тепер вже я дітям допомагаю!”

Зараз пані Олена вирощує для компанії ще й овочі. Компанія безкоштовно забезпечує учасників проекту посадковим матеріалом, консультує і навчає, отримуючи натомість високоякісні, виплекані в домашніх умовах фрукти і овочі для переробки.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  usaid.gov

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!