Перелік судноплавних річок в Україні суттєво розширився

0 748

Кабінет міністрів прийняв постанову, що розширює перелік водних шляхів, якими можна здійснювати судноплавство. Потрібне рішення Кабмін прийняв під час засідання у середу.

Зокрема, до переліку таких водних шляхів віднесені наступні ділянки: Річка Прип’ять від кордону з Білоруссю до гирла, р. Дніпро від гирла р. Прип’ять до Київської ГЕС, р. Дніпро від Київської ГЕС до Херсона, р. Дніпро від населеного пункту Нижні спеки до гирла р. Прип’ять, р. Десна від Чернігова до гирла, р. Південний Буг до Миколаєва, р. Дунай в районі населеного пункту Орлівка.

Метою прийняття законопроекту є правове врегулювання правовідносин у галузі внутрішнього водного транспорту та встановлення економічних та організаційних засад його діяльності.

Крім того прийняття проекту забезпечить уніфікацію термінології в галузі водного транспорту та виключення колізій у відповідній сфері законодавства.

Також законопроект передбачає створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів у складі спеціального фонду державного бюджету.

Перелік внутрішніх водних шляхів, що належать до категорії судноплавних, був затвердження постановою Кабінету міністрів №640 від 12 червня 1996 року.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!