Переможцем відомого в Європі конкурсу вин став молодий винороб із Закарпаття

0 467

Молодий винороб із Закарпаття Крістіан Шош виборов перше місце на конкурсі вин Wine Lovers Wine Awards 2023, який пройшов нещодавно у Будапешті (Угорщина), пише SEEDS.

Представлене Крістаном Шошем вино з сімейної виноробні «Винний підвал сім’ї Шош» (село Кідьош Закарпатської області) «Гаршлевелю 2021» з ботритизованого винограду отримало 91 бал.

Загалом у конкурсі було представлено 840 вин. Змагалися представники 256 виноробень з 11 країн. Тільки Україну представляли 6 виноробень. Цього року для українських виноробень участь в конкурсі була безкоштовна, пише видання uwines.com.ua.

Читайте також: На Прикарпатті почали відроджувати галузь вівчарства

Золоті медалі отримали також Biologist за своє Аліготе 2020 (90 балів), Bolgrad за два вина Bolgrad Reserve Collection Chardonnay (90) та 1821 Select Collection Bolgrad Pinot Grigio (90). Окремо варто відзначити виноробню з Бессарабії Frumushika-Nova, яка  отримала два срібла за Цитронний Магарача та Одеський чорний і бронзу за Сухолиманський білий. Також по сріблу отримали Орос Руслан та виноробня Берецького.


Крістіан Шош продовжує справу свого діда – відомого закарпатського виноробау третьому поколінні Карла Шоша. Сім’я Шошів вирощує виноград на території у 7,5 гектара на південному схилі гори. Винороби у виготовленні вин дотримуються традиційних технологій, витримуючи напої у дубових бочках.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!