Переробники молока увійшли до групи пріоритетного забезпечення електропостачанням

0 51

Молокопереробні підприємства віднесено до бізнесу, який виготовляє критично важливі товари та продукти і включено до третьої за пріоритетом групи після груп критичної інфраструктури та об’єктів, які працюють на оборону держави. Це свідчить про визнання важливості молочної переробки для продовольчої безпеки, пише SEEDS.

Про це йдеться на сайті Спілки молочних підприємств України.

“Спілка молочних підприємств України дякує прем’єр-міністру Денису Шмигалю за надання молокозаводам пріоритету при визначенні груп з першочерговим забезпеченням електропостачання. Адже там електроенергія необхідна практично на кожному етапі виробництва. Зберігання сировини та готової продукції потребує відповідних умов, та й для виробничих ліній потрібне електроживлення”, – зазначають представники СМПУ.

Читайте також: В Україні та ЄС продовжують зростати ціни на молоко

У повідомленні також вказано, що Спілка звернулася з проханням до Уряду пришвидшити вирішення питання забезпечення молокопереробних підприємств генераторами на умовах, які забезпечать доступність цього необхідного обладнання для підприємств молочної галузі і допоможуть підтримати їх безперебійну роботу.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!