Переселенка із Запоріжжя розвиває тепличне господарство на Львівщині

0 150

Анна Іщенко переїхала на Львівщину із Запорізької області ще у травні 2022 року. За допомогою канадського проєкту жінка, разом з місцевим фермером, започаткувала овочеве господарство у селі Уличне, Стрийського району. У теплицях тепер вирощують городину: капусту та огірки, пише SEEDS.

“Температура для кожної культури має бути своя, також вологість повітря, для цього у нас є терморегулятор, який показує температуру та вологість у теплиці”, — розповідає Анна Іщенко.

У рідному місті жінка вирощувала лікувальні трави. Однак робота з овочами для Анни була новою. Навчалася садівництва у професійного агронома.

“В телефонному режимі, по відеозв’язку, показували: там листочок пожовтів, там ще щось трапилось. Отак ми вчились “на ходу”, але досить непогано”, — згадує пані Анна.

Пробували і експериментувати.

Ми хотіли просто подивитись, бо від місцевих чули, що дині та кавуни взагалі тут не ростуть, але так як у нас не відкритий ґрунт, а є місце в теплиці, ми думали висадити трішки дині і подивитися, як вона буде себе поводити, можливо було запізно посаджене, але диня навіть в теплиці не хотіла рости“, — каже господиня.

Влітку висадили до двох тисяч овочів. Та взимку вирощування призупинили, пишуть Суспільне Новини.

Читайте також: Збільшили поголів’я: як розвивається ферма на Дніпропетровщині за кілька кілометрів від передової

“В нас не цілорічний сезон вирощування, бо теплиці тільки встановлені цього року і крім теплиці і системи поливу тут нічого немає, нема опалення, бо це дуже дороге обладнання”, — розповідає пані Іщенко.

Влітку Анна планує продовжити розвивати тепличне господарство. Також жінка планує відновити виробництво трав’яних чаїв.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!