Переселенка виробляє в селі улюблений десерт Елвіса Преслі

0 349

Арахісова паста – один з улюблених продуктів у всьому світі. Ще Джеймс Абрам Гарфілд, 20-й президент Америки, говорив: «Людина не може жити на одному хлібі, у неї також повинна бути арахісова паста». У селі на Полтавщині Валентина Жосану виробляє цей корисний і смачний десерт. Подробиці читайте на SEEDs.

“Сусіди просили гранти на курей і свиней, а ми хотіли робити десерти, як в кіно!”, – каже Валентина.

Валентина Жосану разом з дочкою відкрили свій цех арахісової пасти.

Вперше спробувала пасту, коли приготувала сама. Згадала про неї, коли стало ні на що жити, після переселення. Виграла грант на 130 000 грн і організувала свою справу на Полтавщині. Раніше односельці сміялися над їх затією, а тепер просяться до кондитерок на роботу.

Паста з арахісу – це справжнє джерело вітамінів і мікроелементів. У ній містяться вітаміни В1, В2, А, Е, РР і фолієва кислота а так же йод, залізо, калій, кальцій, кобальт, магній, ресверітрол (речовина, яка має протизапальну дію), фосфор і цинк. Крім того, за корисні властивості арахісової пасти відповідає клітковина. Правда, її в готовому продукті міститься не дуже багато, приблизно 1 грам на столову ложку пасти. Також, сам арахіс і продукти з нього мають в своєму складі ненасичені жирні кислоти, здатні боротися з надлишком холестерину в крові.

Зараз мама з дочкою виробляють ремісничий шоколад.

А ще, пасти з кунжуту, мигдалю і фундука. Їхні клієнти – спортсмени, вегетаріанці і люди, які дотримуються здорового способу життя з усієї України.

SEEDs  за матеріалами ШоТам

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!