Переселенка заснувала ферму з розведення биків на Донеччині та планує відкриття мережі фірмових магазинів

0 208

У селі Новомайорське (Донецька обл.) переселенка з Донецька Людмила Речкіна заснувала ферму, де містить 40 голів биків і іншу худобу.

Дівчина стала фермером, коли їй довелося переїхати з тимчасово непідконтрольної українській владі території в Новомайорське. Люди спочатку не вірили, що вона впорається. Зараз Людмила – постачальник м’яса номер один в районі. Вона також працевлаштовує місцевих жителів і готується запустити мережу магазинів.

У 2014 році Речкіна з сім’єю покинула Донецьк і переїхала в Новомайорське. «Як переїхали, відразу опитали місцевих, виявилося, є попит на яловичину!», – згадує Людмила.

Навесні 2017 роки дівчина взяла участь у проекті «Український Донецький куркуль». Це був інструмент для досягнення мрії. Підприємниця вирішила представити свою ідею і поборотися за грантові гроші. З життєвим оптимізмом Людмила описала проект під назвою «Вирощування великої рогатої худоби». У починаннях її підтримало керівництво міста. Спочатку не вистачало одного голосу журі, але згодом довгоочікуваний грант виявився в її в руках.

Спочатку мало хто вірив в задум тендітної жінки. Але її проект переміг в конкурсі грантів, і зараз на її фермі 40 голів биків, а також свині і птиці.

Крім того, Людмила співпрацює з центром зайнятості та дає роботу місцевим жителям. Незабаром Людмила планує запустити мережу фірмових магазинів.

SEEDS.org.ua за материалами Донецкие новости 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!