«Перлини Афродіти» з України прямують до США

0 222

На Дніпропетровщині налагоджено виробництво одного з найдорожчих у світі делікатесів − равликової ікри. Продукт відомий також під суто українською назвою − кав’яр. Вражаючою є не лише назва, а і ціна − 150 доларів за 100 грамів. Незважаючи на це, продукцію охоче купують, і особливо – у США. Про виробництво незвичного для України продукту розповідає AGRO.GUIDE.

Для отримання ікри фермери розводять середземноморського равлика, а готовій продукції дали назву «Перлини Афродіти».

За раз один равлик відкладає близько 4 грамів ікри, а для наповнення однієї найменшої баночки потрібно 30 грамів. В Україні такий продукт коштує понад 1 тисячу гривень, за кордоном ціна на нього удвічі перевищує вітчизняну. При цьому українські «Перлини Афродіти» можна побачити в  люксових ресторанах та крамниціях країн ЄС та США.

Україна експортує 99% виробленої ікри равликів.

Зауважимо, що біла равликова ікра вважається у світі найдорожчою. При її виробництві консерванти не використовуються, і тому термін зберігання продукту не перевищує двох місяців.

Від отримання ікри до фасування в банки проходить доба. За цей час треба зібрати порцію для засолювання.

Раніше видання з посиланням на seeds.org повідомляло про те, що в Україні близько 150 дрібних фермерських господарств займаються вирощуванням равликів.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!