Перші прогнози ФАО: у 2023 році очікується високий врожай пшениці

0 182

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оприлюднила попередній прогноз світового виробництва пшениці у 2023 році, за яким світовий врожай становитиме 784 мільйони тонн, що буде другим найвищим показником за всю історію, хоча й меншим, ніж у попередньому році, пише SEEDS.

Високі показники очікуються в Північній Америці, оскільки фермери збільшують посівні площі у відповідь на високі ціни на зерно.

У країнах Південної півкулі перспективи виробництва фуражних зернових культур у 2023 році переважно сприятливі, а загальний обсяг посівів кукурудзи в Бразилії, як очікується, досягне рекордного показника.

ФАО також переглянула свій прогноз світового виробництва зернових у 2022 році до 2 774 мільйонів тонн, що все ще на 1,3 відсотка нижче, ніж у 2021 році.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

Світове споживання зернових у сезоні 2022-2023 років прогнозується на рівні 2 780 мільйонів тонн, що на 0,6 відсотка менше, ніж у попередньому сезоні, що значною мірою пов’язано з очікуваним скороченням споживання всіх основних видів фуражних зернових.

За прогнозами ФАО, світові запаси зернових на кінець 2023 року скоротяться на 1,2 відсотка порівняно з початковим показником – до 844 млн тонн, оскільки очікується, що скорочення запасів фуражного зерна і, частково, рису компенсуватиме очікуване зростання запасів пшениці. Згідно з новими прогнозами, співвідношення світових запасів зернових до їх споживання становитиме 29,5 відсотків, що вважається «в цілому комфортним показником».

Прогнозується, що світова торгівля зерновими скоротиться на 1,8 відсотка до 473 мільйонів тонн.

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!