Перші ранні черешні вже продають на Закарпатті

0 217

Новий сезон кісточкових в Україні вже почався. У Закарпатській області вже продають перші ранні черешні “маюшки”. Варто зазначити, що через війну та погодні умови пропозиція черешень в країні цього сезону буде значно меншою, повідомляє SEEDS.

З іншого боку, кісточкові фрукти не належать до продукції першої необхідності, а з України виїхала значна частина їхніх споживачів (дітей та жінок), тому і попит на черешні буде меншим, повідомляє ukr.net.

Продають продукцію переважно на ринках. Попри те, що ціни на першу черешню нижчі, ніж минулого року (від 60 до 100 грн за кілограм), попит помітно зменшився.

Варто зазначити, що через окупацію частини південних регіонів України та прохолодну весну пропозиція кісточкових цього року буде меншою. З частини садів на Дніпропетровщині та Миколаївщині буде неможливо зібрати врожай. Хоча насадження перебувають на підконтрольній Україні території, вони обстріляні касетними боєприпасами та іншими снарядами, частина з яких не розірвалися. Тому сади потребують розмінування.

Читайте також: 5 тисяч саджанців бельгійської черешні посадили на Черкащині

Нагадаємо, 5 тис. саджанців середньопізніх та пізніх сортів черешні висадять фахівці “Уманської фруктової компанії” на трьох гектарах саду. Таким чином площа черешневого саду підприємства збільшиться з 17 до 20 гектарів. “Уманська фруктова компанія” заклала перші 10 гектарів черешневого саду в 2016 році.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!